Haberler

 

2016 ‘Havayolu Taşıyıcısı’ Ödülü Turkish Cargo’nun

21.11.2016

Lojistik sektöründe 7 yıldır devam eden “Atlas Lojistik Ödülleri” yarışması sonrasında toplam 25 ödül törenle sahiplerine verildi.59 aday arasında yer alan Turkısh Cargo,2016 yılının ‘Havayolu Taşıyıcısı’ ödülüne layık görüldü.

Toplam 25 ödülün sahipleriyle buluştuğu organizasyonda Turkish Cargo Uluslararası Hava Taşıma Firmaları ( Havayolu Taşıyıcısı) ödülüne layık görüldü. Sektöre verdiği iş ve değer katkısıyla bayrak taşıyıcı konumunda olan Turkish Cargo aldığı ödül ile bu alandaki yerini korumuş oldu.Düzenlenen törende Turkish Cargo ödülünü Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Serdar Demir aldı.

Türkiye’nin lojistik alanındaki ‘Atlas’ları belli olduğu tören çerçevesinde 17 Kasım 2016’da İFM’de yapılan törenle dağıtılan ödüller için 59 aday mücadele etti. Törende, Organizasyon Komitesi adına bir konuşma yapan İlker Altun ; ‘Kesintisiz olarak 7 yıldır organize edilen Lojistik Ödülleri Yarışması, her geçen yıl yeni bir aşama katediyor.’ dedi. ‘Atlas’ı almak için Turkısh Cargo ve sektördeki pek çok marka performansları ve projeleri ile yarışmaya dahil oluyor.’ şeklinde devam etti.