Haberler

 

Güney Afrika Acentelerini İzmir ve İstanbul ‘da Ağırladık

12.04.2017

Güney Afrika’nın Durban, Cape Town, Johannesburg şehirlerinde faaliyet gösteren kargo acentelerimiz ve iş ortaklarımızın davet edildiği FAM trip etkinliği 20 – 24 Mart 2017 tarihleri arasında İzmir ve İstanbul’da düzenlenmiştir. 
   

Ortaklığımızın kargo faaliyetlerinin tanıtılması ve müşterilerilerimizle var olan işbirliğimizin üst seviyelere çıkarılması amacıyla düzenlediğimiz Fam Trip etkinliği aynı zamanda İstanbul ve İzmir Şehirlerimizin tanıtımına da katkı sağlamıştır. Konaklamanın yapıldığı İzmir şehri çevresinde yer alan tarihi zenginlikler büyük bir beğeni toplarken, zengin Türk mutfağı çeşitlerinden de tatma fırsatı bulan katılımcılar etkinlik boyunca memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Fam trip, Ortaklığımızın İstanbul’daki kargo tesisinin ziyaret edilmesi, kargo operasyonları ve tesisimiz hakkındaki tanıtıcı sunum ile devam etmiştir.

Konuklarımız, gerçekleştirilen saha gezisi sayesinde sürdürülen kargo operasyonunu canlı olarak gözlemlenme fırsatı yakalamışlardır. Özellikle VAL ve PER kargoların handling ve muhafazası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler aktarılmıştır. Ziyaret sonunda kendilerine takdim edilen küçük hediyeler ile Fam trip başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Saygılarımızla,

Kargo Başkanlığı