Haberler

 

Turkish Cargo Doğu Avrupa'da Acenteleri ile buluştu

28.01.2013Turkish Cargo, Avusturya ve Macaristan’da acenteleri ile öğle yemeğinde buluştu. Doğu Avrupa ve Rusya Bölge Müdürlüğü olarak, Turkish Cargo Başkanı Sn. Ali Türk ‘ün eşliğinde,15-16 OCAK 2013 tarihlerinde Avusturya ve Macaristan’da faaliyet gösteren top acentelerimiz ile Doğu Avrupa ve Rusya Kargo Bölge Müdürümüz Sn. S. Burak ÖMEROĞLU, Budapeşte Satış Müdürümüz Sn. Levend ARISOY, Viyana Satış Müdürümüz Sn. Recep EMANET, Bölge Pazarlama Şefi Hakan L. YÜKSEL, Bölge Operasyon Koordinasyon Şefi Müzekker VATAN ve Viyana Kargo Memuru Sibel UYGUN esliğinde öğle yemeğinde bir araya gelindi.

Her iki ülkenin Havalimanı otoriteleri, Handling firmalari ve Genel Satış Acentalari ile de görüşülerek 2012 yılının değerlendirmesi yapılırken, 2013 yılı beklentileri tartışıldı ve Ortaklığımızın 2013 yılı hedefleri ile faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

*Turkish Cargo’ya bundan böyle tek numara üzerinden (0850 333 0 777) ulaşılıp, Rezervasyon, Tazminat, Özel Kargolar, Kargo Takip, Gelen kargo, Giden kargo gibi işlemlerinizi hızlı ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz.