Haberler

 

Turkish Cargo Hindistan’ın En Önemli Acentaları İle Buluştu

14.04.2017

Turkish Cargo, Hindistan GOA’da ülkenin en önemli acentaları ile bir araya geldi. Hindistan’da gerçeklestirdiğimiz en büyük organizasyona Turkish Cargo’nun online olarak hizmet verdiği Mumbai, Delhi, Hyderabad ve Chennai istasyonlarından 55’e yakın iş ortağımız katılmıştır. 

Katılımcıların 3 gün boyunca hem tatil hemde iş yapma fırsatı yakaladıkları organizasyonda, 2016 yılında başarılı performans gösteren acentalara ödüller ve sertifikalar verilmistir. Sertifika töreni, Turkish Cargo Başkanı Sn. Şeref Kazancı’nın ve Asya-Uzak Dogu Bölge Müdürü Sn. Hüseyin Ceyhan’ ın konusmaları ile başlamıştır. Sn.Kazancı konuşmasında, Turkish Cargo’nun dünya hava kargo pazarındaki gelisimi, network yapısı, yeni yatırımları, ilaç konusunda yaptığı çalışmalar ve Hindistan pazarının önemini vurgulamıştır.

Gece, ödül töreni, akşam yemeği ve müzikler eşliğinde devam ederek katılımcıların güzel zaman geçirmeleri sağlanmıstır. İş ortaklarımız, plaj voleybolu, okçuluk ve kriket oyunları oynayarak iş streslerini atma fırsatı bulmuslardır.

Turkish Cargo’nun Hindistan macerası 2003 yılında ilk defa Delhi istasyonuna yolcu seferleri  ile başlamıştır. 2011 Yılına gelindiğinde ise Turkish Cargo uçuş ağına Mumbai istayonunu eklemistir. Turkish Cargo Hindistan pazarında asıl büyümesini 2011 -2016 yılları arasında göstererek Hindistan Mumbai, Delhi, Hyderabad ve Chennai noktalarından kargo seferi ve Mumbai, Delhi noktalarından yolcu seferleri ile toplamda haftalık 20 Frekansa ulaşarak Hindistan pazarının önemli oyuncuları arasında yerini almıştır. 

Saygılarımızla,

Kargo Başkanlığı