Haberler

 

Turkish Cargo İş Ortaklarını Ödüllendirdi

10.03.2017

Turkish Cargo, büyümesine katkı sağlayan  iş ortaklarını ödüllendirmeye devam ediyor.
Bu yıl 7’ncisi düzenlenen "Turkish Cargo Acente Ödül Töreni", Kargodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Turhan Özen, Kargo Başkanı Sn. Şeref Kazancı, Turkish Cargo yöneticileri, çalışanlar ve 100’ün üzerinde acentenin  katılımları ile Pullman Otel İstanbul Airport and Convention Center’ da gerçekleşti.

Kargodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Turhan Özen gecede yaptığı açılış  konuşmasında, acenteler ve Turkish Cargo çalışanları  olarak  yer aldığımız  lojistik hizmet sektöründe müşteri memnuniyetinin önemini ve bu memnuniyeti sağlayacak kalite düzeyinin yakalanması  için tüm paydaşlar olarak bir arada çalışılması gerektiğini vurgulamıştır. Sözlerini, "filomuza eklediğimiz ve ekleyeceğimiz yeni uçaklarımızla, yıl sonu itibariyle kargo kapasitemizi önemli ölçüde arttırmış olacağız. Böylece global kargo pazarında payımızı daha da yükselterek Turkish Cargo markasını zirveye bir adım daha yaklaştırmış olacağız." diye tamamlamıştır. İlgili açılış konuşmasının ardından, Utikad Başkanı Sn. Emre Eldener’in konuşması  ile  etkinlik devam etmiştir.

Gecede Turkish Cargo’ya Türkiye genelinde en büyük desteği veren acenteler AS-AV International Transport, TOLL Global Forwarding Turkey, DHL Global Forwarding, Schenker Arkas Nakliyat, Atılım Uluslararası Nakliyat, Mars Hava ve Deniz Kargo, Yeditepe Taşımacılık, Fedex Trade Networks, DSV Hava ve Deniz Taşımacılık ve Genel Transport Nakliyat’a plaketleri takdim edildi. Antalya çıkışlı en büyük desteği veren acente DSV Hava ve Deniz Taşımacılık (Antalya) olurken, 2016 yılında Sabiha Gökçen çıkışlı en iyi acente ise PTS Paket Taşımacılık Sistemleri oldu.

Turkish Cargo, verdiği plaketlerin yanı sıra geceye katılan acente temsilcilerini çeşitli sürprizlerle ödüllendirdi. Yapılan çekilişle birçok davetli Avrupa, Uzakdoğu, Amerika, Afrika ve Ortadoğu noktalarına olmak üzere çift kişilik uçak biletleri ve  Türk Hava Yolları olarak 2010 yılından beri isim sponsoru olduğumuz, Avrupa basketbolunun en prestijli organizasyonu olan Euroleague Final Four İstanbul karşılaşmalarına bilet almaya hak kazandılar.

Etkinliğimiz, Türkiye’deki hava kargo acentelerini bir araya getiren en büyük organizasyon olma  özelliğini devam ettirmiştir.