Haberler

 

Turkish Cargo Logipharma 2017 Etkinliğinde

29.05.2017

Turkish Cargo, İsviçre’nin Montreux şehrinde bu yıl 17. si düzenlenen ve ilaç lojistiğindeki en önemli tedarik zinciri aktörlerini bir araya getiren Logipharma etkinliğine katıldı.

3 gün boyunca sektöre katma değer sağlayacak yeni bakış açılarının geliştirilmesini amaçlayan konferansların düzenlendiği ve müşterilerle tedarikçilerin işbirliği geliştirme amaçlı birebir görüşmeler yapmasına olanak sağlandığı etkinliğe ilaç üreticileri, lojistik firmaları, lojistik sürecini iyileştirme amaçlı destek servisi sunan firmalar ve taşıyıcılar katılım göstermiştir.

Fuar alanında yer alan Turkish Cargo standındaki birebir görüşmeler vasıtasıyla CEIV sertifikalı şirketin ilaç taşımalarına verdiği önem, bu alanda yapılan yatırımlar ve müşterilerine sunmakta olduğu geniş imkanlar vurgulanmıştır.

Sektörde faaliyet gösteren en önemli ilaç lojistiği firmaları temsilcilerine Ortaklığımız hizmetlerini anlatabilme ve farkındalık oluşturma fırsatını bir kez daha yakaladığımız etkinliğe Roche, Novartis, Bayer, GSK, Pfizer, Johnson Johnson, Teva, Lilly, OctaPharma gibi ilaç üreticilerinin yanısıra DHL, Panalpina Agility, Fiege, Envirotainer, cSafe firmaları ile işbirliklerimizi geliştirmek amaçlı görüşmeler yapılmıştır. Etkinlik, Ortaklığımız kargo faaliyetleri gelişimi ve tanıtımı adına verimli bir şekilde sonuçlanmıştır.