Haberler

 

Turkish Cargo Logitrans Fuarına Damga Vurdu!

26.11.2015

Romanya Hava Kargo Acenteleri Ödül Yemeği Uçak Bileti

Romanya Hava Kargo Acenteleri Ödül Yemeği Uçak Bileti

Romanya Hava Kargo Acenteleri Ödül Yemeği Uçak Bileti

Bir Logitrans İstanbul fuarı daha, Türkiye, Almanya ve Lüksemburg’un da içlerinde olduğu farklı ülkelerden 200’den fazla katılımcı ve 50.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlayarak sona erdi.

Fuar, 18-20 Kasım 2015 tarihleri arasında Atatürk Havaalanı’nın karşısında bulunan İstanbul, Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşti. Fuarda hava, deniz, trenyolu ve karayolu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren katılımcılar vardı.

156m²’lik stand ve DO&CO Uçan Şef Hizmetiyle, Turkish Cargo fuar sırasındaki güçlü duruşuyla ön plana çıkan, aktif bir firma olarak boy göstermiştir.

19 Kasım 2015, Perşembe günü gerçekleşen Türkiye’de elektronik konşimentonun gelişimi ve bugününe odaklanan e-AWB sunumunun moderatörlüğü Kargo Operasyon Başkan Yardımcısı Sn. Serdar Demir tarafından yapılmıştır. Tukish Cargo, aynı gün, “2015 Lojistik Ödülleri, Uluslararası Hava Kargo Taşıyıcısı” dalında birincilik ödülü aldı.

Tüm dikkat çekici ajandası ile ve gitgide artan önemli ile Logitrans fuarı, Turkish Cargo için başarı ile sonuçlanmıştır.