Haberler

 

Turkish Cargo logitrans Fuarında

25.11.2016

İstanbul Fuar Merkezi’nde 16-18 Kasım tarihlerinde logitrans fuarı düzenlendi.10’uncu kez düzenlenen Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’nda 50’den fazla ülkeden 13.500 dolayında ziyaretçi ve 26 ülkeden 180 katılımcı yer aldı.

Düzenlenen organizasyonda her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş bir stand ile yerini alan Turkish Cargo, fuar süresince yerli ve yabancı  katılımcıların ilgi odağı oldu. Turkish Cargo yöneticilerinin katılım gösterdiği fuar çerçevesinde acente ve lojistik firmalarıyla müşteri memnuniyeti odaklı toplantılar gerçekleştirildi. Havayolu taşıyıcılığında Turkish Cargo’nun Türkiye ve dünyadaki yerinin öneminin vurgulandığı toplantılarda operasyon süreci, Pazar koşulları ve 2017 yılı ile ilgili hedeflerimiz anlatıldı.

Toplam 25 ödülün sahipleriyle buluştuğu fuarda Turkish Cargo Uluslararası Hava Taşıma Firmaları ( Havayolu Taşıyıcısı) ödülüne layık görüldü. Sektöre verdiği iş ve değer katkısıyla bayrak taşıyıcı konumunda olan Turkish Cargo aldığı bu ödül ile alanındaki yerini korumuş odu. Düzenlenen törende Turkish Cargo adına ödülü Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Serdar Demir aldı.