Haberler

 

Turkish Cargo Maldivler’ de Balık İhracaatçıları ile Buluştu

11.04.2017

 

Turkish Cargo, 60 balık ihracatçısını Maldivler Sheraton Maldives Otel de bir araya getirdi. Otel sahilinde düzenlenen organizasyonda Maldivler çıkışlı kargolarda Turkish Cargo’ yu en çok destekleyen ihracatçılara ödülleri takdim edilmiştir.

%98’i deniz  ürünlerinden olusan Maldive hava kargo pazarında, Turkish Cargo sağladığı yüksek hizmet kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile pazarın önemli 3 hava taşıyıcısından biri olmayı başarmıştır.

Sürekli gelişim felsefesi ile hizmet kalitesini yukarıda tutan Turkish Cargo, “Gün içinde yakalanan deniz ürünlerinin ertesi gün farklı ülkelerde akşam yemeğine yetiştirilebileceğini ” iyi bir örnek olarak ortaya koyabilmektedir.

Katılımcılara, genişleyen ürün yelpazesi ve genişleyen network hakkında bilgilerin de aktarıldığı organizasyonda, bilet çekilişleri de yapılarak şanşlı müşterilerimizin Türk Hava Yolları  ile seyahat deneyimi gerçekleştirmelerine olanak sağlanmıştır. Etkinlik yerel basında da yer bulmuş olup, Maldiveler’ deki tanıtım çalışmalarımızı desteklemek adına başarı ile sonuçlanmıştır.