Haberler

 

Turkish Cargo Paris’e kargo seferi başlattı.

22.06.2017

Dünyanın 120 ülkesine hizmet sağlayan Turkish Cargo, Fransa’nın başkenti Paris’e tarifeli kargo seferi başlattı. 21 Haziran’da başlayan seferler Turkish Cargo’nun kargo uçakları ile gerçekleştirilecek.

Paris (CDG) noktasına ait kargo tarife bilgileri;

Uçuş No Alan Kalkış Varış Gün Uçak Tipi
6429 IST-CDG 15:25 18:00 Çarşamba A310F
6430 CDG-IST 20:00 00:25 Çarşamba

*LMT
*Tarife izinlere bağlı olarak revize edilebilir.

Avrupa Birliği içerisinde üçüncü, dünyada ise altıncı büyük ekonomiye sahip Fransa’nın ihracatında; otomobil, uçak ve uçak motorları, eczacılık ürünleri ile plastik ham madde ilk sıralarda yer almakta. Fransa, ürün ve pazar çeşitliliğinin yüksek olması sebebiyle Turkish Cargo için yüksek potansiyele sahip bir pazar konumunda.

Turkish Cargo, Paris seferleriyle birlikte taşıma potansiyelinin %75‘ini oluşturan başta Uzak Doğu olmak üzere, Afrika, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’e daha iyi bir bağlantı hizmeti sunmayı hedefliyor.

Dünyanın önemli üretim ve ticaret merkezlerine en iyi bağlantıları sağlayan Turkish Cargo, hizmetlerini iş dünyasının beklentileri doğrultusunda geliştirerek müşterilerine daha cazip olanaklar sunmak için çalışmaya devam ediyor.

Turkish Cargo ve uçuş tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishcargo.com.tr web sitesinden, +90 850 333 0777 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.