Haberler

 

Turkish Cargo’dan İş Ortaklarına Ödül Yağmuru

13.02.2012

Bu yıl 2.si düzenlenen “Turkish Cargo 2011 Acente Ödül Töreni”,Turkish Cargo üst düzey yetkilileri ve Yurtiçi kargo acentelerinin de katılımıyla Radisson Blu Otel’de gerçekleşti.

2011 yılını % 23.7’lik bir büyümeyle kapatan Turkish Cargo, başarısında en büyük pay sahibi olan acentelere, düzenlenen törenle plaketlerini verdi. İlginin yoğun olduğu gecede,öncelikle 2011 yılında en çok gelir getiren  DHL Global Forwarding, Megatrans Uluslararası Nakliyat, DSV Hava Ve Deniz Taşımacılık, Schenker Arkas Nakliyat, Mars Hava ve Deniz Taşımacılığı A.Ş,Pamfilya Travel and Shipping Inc. ve bunun yanında 2011 yılı kargo kapasitesini ve pazar payını, 2010'a göre en çok arttıran Savino Del Bene Nak.Ltd ve Dialog Uluslararası Taşımacılık Tic.Ltd.Şti. gibi havayolu taşımacılığının öncülerinden olan Kargo Acenteleri, plaketlerini ve hediyelerini Turkish Carho Müdürleri ve UTIKAD Başkanı Turgut Erkeskin’den aldılar.

Görevi yeni devralan Turkish Cargo Başkanı Ali Türk’ün de katıldığı kokteyl ile başlayan organizasyon, Kargo Başkan Yardımcısı Halit Anlatan’ın sunumu ile devam etti. Akşam yemeğinin ardından katılımcılar arasından çekilişle belirlenen 4 çift, THY’nin sponsoru olduğu Manchester United ve Barcelona futbol takımlarının maç biletlerini almaya ve bunun yanında maçın yapılacağı şehirlere THY ile ücretsiz seyahat yapmaya hak kazandılar.

Turkish Cargo büyümesini hızla sürdürürken, büyümesinde en büyük rolü olan iş ortaklarını, önümüzdeki yıllarda da bu gibi organizasyonlarla ödüllendirmeye devam etmeyi planlıyor.