Haberler

 

Turkish Cargo'dan İş Ortaklarına Ödül Yağmuru

28.01.2013

Bu yıl 3.sü düzenlenen "Turkish Cargo 2012 Acente Ödül Töreni" ,Turkish Cargo üst düzey yetkilileri ve Yurtiçi kargo acentelerinin de katılımıyla Radisson Blu Otel'de gerçekleşti.

Turkish Cargo Başkanı Ali Türk’ün açılış konuşması ile başlayan organizasyon, Kargo Satış & Pazarlama Türkiye Müdürü Sn. Ömer Faruk Kılıç’ın sunumu ile devam etti. Türk Sanat Müziği ekibi eşliğinde yenilen akşam yemeğinin ardından, Turkish Cargo, başarısında en büyük pay sahibi olan acentelere plaketlerini verdi. İlginin yoğun olduğu gecede, öncelikle 2012 yılında, Ortaklığımıza en çok katkı sağlayan DHL Global Forwarding, TOLL Global Forwarding, DSV Hava Ve Deniz Taşımacılık, UPS SCS Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti., AS-AV International Transport ve bunun yanında 2012 yılı kargo kapasitesini en çok arttıran HİTİT TRANS Uluslararası Nakliye, AYMAN Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri.Ltd.Şti., ATILIM Uluslararası Nakliyat ve Dış Tic.Ltd. Şti gibi havayolu taşımacılığının öncülerinden olan Kargo Acenteleri plaketlerini aldılar.

Ödül töreninin ardından, katılımcılar arasından çekilişle belirlenen 3 çift, THY’nin sponsoru olduğu Barcelona futbol takımının maç biletlerini almaya ve bunun yanında maçın yapılacağı şehirlere THY ile ücretsiz seyahat yapmaya hak kazandılar.

Turkish Cargo, büyümesinde en büyük rolü olan iş ortaklarını, önümüzdeki yıllarda da bu gibi organizasyonlarla ödüllendirmeye devam etmeyi planlıyor.