Alo Kargo

 
Alo Kargo Uçak Bileti

0 850 333 0 777

Alo Kargo sistemi sayesinde, kişilere bağımlı kalmaksızın, telefonunuzun tuşlarını kullanarak; gönderdiğiniz veya teslim alacağınız kargo hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Konşimento numaranızı kullanarak kargonuzu her an takip edebilirsiniz.

Alo Kargo'yu nasıl kullanacaksınız?

Export kargolar için; Alo Kargo ana menüsünde yer alan (1) numarası tuşlandığında sizden istenen on bir haneli konşimento numarası girildikten sonra, menüde belirtilen numaralar tuşlanarak kargonun hangi gün ve seferde rezervasyonlu olduğu, hangi gün ve seferde sevk edildiği, alıcısı tarafından teslim alınıp alınmadığı, geçişli kargolar için hangi gün geçiş sağlandığı bilgileri edinilebileceği gibi, dört haneli acente numarası kullanılarak opsiyon uzatma işlemi de yapılabilir.

Import kargolar için ise yine Alo Kargo ana menüsünde yer alan (2) numarası tuşlanıp, konşimento numarası girildikten sonra menüde belirtilen tuşlar kullanılarak; kargonun hangi gün ve seferde geldiği, navlun bedeli, ordino ve ambar ücretleri, alıcı adı, aracı banka adı bilgisi alınabilmektedir.

Ayrıca (3) numaralı seçenekte THY kargo uçakları ve seferleri hakkında özet bilgiler, (4) numaralı menü seçeneğinde ise kargo birimlerindeki çalışma günleri ve çalışma saatleri bilgileri vardır.

Alo Kargo hizmeti sayesinde kargonuzu günün yirmi dört saati hızlı ve güvenilir bir şekilde takip edebilir ve her türlü lojistik adımdan rahatlıkla haberdar olabilirsiniz.