Haberler

 

Yılın Hava Kargo Markası Ödülü Turkish Cargo'nun Oldu.

23.05.20182023 yılında dünyanın en iyi 5 hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen ve başarılı yükselişini sürdüren Turkish Cargo, hava kargo sektörünün önemli fuarlarından olan Air Cargo China'da, Air Cargo Week dergisi tarafından düzenlenen World Air Cargo Awards 2018 (Dünya Hava Kargo Ödülleri) töreninde ''Cargo Airline of the Year (Yılın Hava Kargo Taşıyıcısı)" ödülüne layık görüldü.

Küresel hava kargo pazarının en büyük ve en güvenilir değerlendirmesi konumunda da yer alan World Air Cargo Awards Ödül Töreni, Şangay'da gerçekleşti. Gala gecesinde hava kargo endüstrisinden katılımcıların, acentelerin ve müşterilerin oylarıyla en değerli ödüle layık görülen Turkish Cargo'nun yanı sıra 10 ayrı kategoride daha ödüller sahiplerini buldu. Yılda bir kez, sırasıyla Münih ve Şangay'da düzenlenen World Air Cargo Awards Ödül Töreni, başarıların kutlanıldığı akşam yemeğiyle sona erdi.

Turkish Cargo, Şangay'da kazandığı bu ödül ile rekorlarla geride bıraktığı 2017 yılının ardından pazardaki yükselişini bir kez daha özel bir ödülle taçlandırmış oldu.