Küresel hava kargo markası Turkish Cargo, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen, Türkiye’nin en kapsamlı uluslararası taşımacılık ve lojistik fuarı olan Logitrans’a 12. kez katılım sağladı.

10 - 12 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen organizasyona 154 m2 alana sahip standıyla yer alan Turkish Cargo, iş ortakları ve etkinlik katılımcılarıyla bir araya geldi.

Logitrans fuarına, 18 ülkeden kargo acenteleri, otomotiv üreticileri, hava kargo firmaları, havalimanı ve liman otoriteleri, IT servis sağlayıcıları, gümrük otoriteleri, lojistik dernekleri, lojistik okulları temsilcileri ve uluslararası lojistik yayınlarının temsilcilerinden oluşan 120’den fazla firma ve 10 binin üzerinde ziyaretçi katıldı.

Turkish Cargo, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri kapsamında da “Uluslararası Hava Yolu Taşıyıcısı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Turkish Cargo, ekspres taşıyıcılar hariç hava kargo markaları arasında 97 destinasyondan oluşan dünyanın en geniş kargo uçağı ağına sahip ve 23’ü direkt kargo olan 373 uçaktan oluşan filosuyla küresel iş süreçlerini yürütmeye devam ediyor. Altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayan ve dünyanın ilk 3 hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen Turkish Cargo, yenilikçilik misyonu ile dijitalleşme ve inovasyon alanında öncü projeler geliştirerek sürekli değişen dünyada hizmet kalitesini sürdürülebilir şekilde yükseltmeye devam ediyor.