Interline/SPA

Turkish Cargo Her Yerde

Turkish Cargo, Türk Hava Yolları ile icra edilen yolcu seferlerinde yolcu uçaklarının kargo kapasitesini kullanarak 124 ülke ve 300'den fazla destinasyona kargo taşımacılığı yapmaktadır. Buna ek olarak birçok noktaya kargo seferleri düzenlemektedir.

Turkish Cargo, diğer havayolları ile Interline/SPA anlaşmaları yaparak, iş ortaklarına daha geniş bir network ağı sağlamaktadır. Toplamda 160 havayolu firması ile interline anlaşması, 80’in üzerinde havayolu ile de SPA anlaşması bulunmakta ve her geçen gün bu tür anlaşmaların kapsamını genişletmek için çalışmalar yapılmaktadır. Bu anlaşmalar sayesinde her iki havayolunun müşterilerine daha geniş bir kapsama ağı sunulmaktadır.

Turkish Cargo Avustralya (Sydney, Melbourne, Perth), Yeni Zelenda (Auckland), Latin Amerika ve Afrika’da bulunan büyük şehirlerdeki offline istasyonlar için SPA anlaşmalarına sahiptir. Ayrıca, Interline anlaşmalar ile Uzak Doğu'da birçok nokta için kargo kabulü yapabilmektedir.

Turkish Cargo, müşteri taleplerini karşılamak, kendi seferi olmayan destinasyonlara da kargo taşıması yapabilmek adına diğer havayolları ile yeni Interline anlaşmalar yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Turkish Cargo, bu tür anlaşmalarla iş ortaklarına uluslararası lojistik çözümleri sunmayı hedeflemektedir.